AKTUALNOŚCI

 • Konsultacje - informacje dla rodziców

 • prezi1.jpg

  Ósmoklasisto! Dołącz do nas!

 • teatr_numer1.png

  Otwarte drzwi do artystycznej grupy w Osuchowskim

  Szkolna grupa artystyczna Teatr Numer od 22 lat na scenie w projektach szkolnych i pozaszkolnych...

 • Zaproszenie do składania ofert

  Oferta dotycząca malowania II piętra oraz sal lekcyjnych I LO znajduje się w BIP.

 • Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

 • Kolaz_wersja_ze_szkola_2a.jpg

  Wybierz Osuchowskiego!

  We wrześniu odkryjemy wszystkie nasze atuty. Wybierz Osuchowskiego!

   

 • biblioteka[2].jpg

  Drodzy Maturzyści!

  Od poniedziałku 11 maja zgodnie  z harmonogramem wydawania świadectw ukończenia szkoły należy zwracać wszystkie książki i podręczniki wypożyczone z biblioteki szkolnej.

  Do każdego z Was przez dziennik elektroniczny została wysłana wiadomość z krótką instrukcją, w jaki sposób to zrobić. Bardzo proszę się z nią zapoznać, aby procedura zwrotów była jak najbardziej bezpieczna.

  Pozdrawiamy!

  Nauczyciele bibliotekarze

 • padlet_bio_chem_mat.png

  Klasa medyczna

  ...czeka na osoby ciekawe życia! 

   

  NA ŚCIANIE REKRUTACYJNEJ I LO prezentujemy kolejną z sześciu klas, które planowane są na nowy rok szkolny 2020/21 w naszym liceum 🔬📚✏️✒️zapraszamy Wszystkich do jej odwiedzenia! 👨‍🎓👩‍🎓 

 • Radek1.png

  Ściana talentów i pasji I LO - Radek Stojda i gitarowa pasja

  Radek Stojda, uczeń klasy 1A o profilu matematyczno-fizycznym, to młody, utalentowany gitarzysta, który od najmłodszych lat realizuje swoją pasję związaną z grą na gitarze. Już w wieku 3 lat wiedział, że w przyszłości chce zostać światowym gitarzystą. Zatem gdy ukończył 7 lat rozpoczął naukę na gitarze klasycznej, a rok później elektrycznej. Pod okiem muzycznych ekspertów jak np. Jacek Królik czy Jan Borysewicz rozwija swój ogromny talent, a z tym ostatnim występował na scenie. Ponadto Radek grał już przed uznanymi zespołami: PERFECT, LEMON, 2PLUS1, PIOTR NALEPA BREAKOUT TOUR...

 • 0001[1].jpg

  Zdalna szkoła

  W ramach realizacji projektu pn. "Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 I LO otrzymało 6 laptopów wraz z zestawem słuchawek z mikrofonem dla uczniów, w celu realizacji zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Facebook