Let me out!

ARCHIWUM » ROK SZKOLNY 2016/2017 » 1 LOguj się i Ty! » Let me out!

 • Finał w konkursie "Turbolandeskunde - Wędrówka po krajach niemieckojęzycznych obszaru językowego"

  24 marca 2017r. w Katowicach odbył się kolejny etap konkursu o Szwajcarii. Szymon Szostok, Wojciech Krysta oraz Tomasz Tomczak awansowali do finału  i zajęli w nim 2 miejsce.

 • Konkurs Języka Niemieckiego "Deutschfreund"

  W Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Deutschfreund" najlepsze wyniki uzyskali: Kacper Greń (3a), Anna Płoskonka (3f), Izabella Tessar (3f), Paweł Grzybek (2 beta) i Gabriela Łomozik, która była najlepsza wśród klas pierwszych i zajęła 27 miejsce w województwie śląskim.

 • LABORATORIUM WYMIANY

  W dniach 3-4.11.2016r. w Warszawie odbył się I Kongres Polsko – Niemieckiej Wymiany Młodzieży. Nasze liceum reprezentowała p. Ilona Zawora – Kowalska, nauczycielka języka niemieckiego.

 • LONDYN ZNÓW NAS ZACHWYCIŁ!

  W dniach od 19 do 24 września czterdziestu czterech uczniów z naszej szkoły wraz z nauczycielami języka angielskiego udało się na wycieczkę do Londynu.

 • OSUCHOWSKI PREZENT POD CHOINKĘ

  W ubiegłą środę 9.11.2016r. samorząd uczniowski podczas spotkań  z poszczególnymi klasami omówił przeprowadzaną w szkole akcję PREZENT POD CHOINKĘ! ,,Pomóż nam spakować miłość".

  To już 16. edycja ogólnopolskiej akcji charytatywnej w Polsce, w którą corocznie się angażujemy.

 • PIĘKNY WIEDEŃ

  Początkiem grudnia 2016 roku grupa naszych uczniów wybrała się na wycieczkę do Wiednia, którą zorganizował nauczyciel języka angielskiego Tadeusz Toman. Oto ich relacja...

 • Po drugiej stronie Olzy...

  Komediant na scenie - Skąpiec - tytułowy bohater pięcioaktowej dramy, a po przeciwnej stronie kurtyny uczniowie klasy 1b, 2c, 2b naszego liceum.

  Tesinske divadlo zaprosiło nas na ...i tu niespodzianka...próbę generalną sztuki Moliera na dzień przed planowaną premierą spektaklu w reżyserii Bogdana Kokotka w Czeskim Cieszynie.

 • Powiatowe Dyktando z Języka Angielskiego

  17 maja br. gościliśmy uczniów 13 szkół gimnazjalnych na 7. już edycji Powiatowego Dyktanda z Języka Angielskiego.

  W zmaganiach udział wzięło 38 uczniów. W odróżnieniu do roku ubiegłego, w tym dominowały szkoły cieszyńskie

   

 • SZKOLNY KONKURS GRAMATYCZNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO 2016

  W dniu 17.10.2016r. odbył się Szkolny Konkurs Gramatyczny z Języka Angielskiego. W konkursie wzięło udział 77 uczniów ze wszystkich klas. Wyłoniono 20 najlepszych uczniów w szkole tzw. "Top20".

 • „NIE MOŻEMY POMÓC KAŻDEMU, ALE KAŻDY MOŻE POMÓC KOMUŚ”

  W poniedziałek 21.11.2016r. zakończyliśmy akcję zbierania paczek dla dzieci na Ukrainie, Rumunii i Białorusi.  Chęć pomocy była ogromna, aż 17 klas zrobiło prezenty.

  Jak wygląda podsumowanie akcji charytatywnej „Prezent pod choinkę” w liczbach?

Facebook